Trudne kredyty — gdy mamy kryzys finansowy

Czy zdarzyło się Wam, że chcieliście kupić na raty na przykład lodówkę, a pracownicy sklepu pytali o zaświadczenie na temat zarobków? Czy zdarzyło się, że chcieliście wziąć pozornie niską pożyczkę, ale bank odmówił, ponieważ w jego ocenie byliście niewypłacalni?

Jeśli tak, opowiemy o sposobie, jak można dostać raty bez zaświadczeń. Tego typu rozwiązań szukamy często z wygody: mamy dosyć wypełniania dziesiątek papierów, podpisywania miliona zaświadczeń, potwierdzania na dziesiątki sposobów swojej tożsamości. Chcemy pożyczyć pieniądze, a bank nam to nieco utrudnia, ponieważ takie ma narzucone odgórnie procedury, których musi przestrzegać. Czasami z kolei nie mamy innego wyboru, ponieważ nie dostaniemy rat bez zaświadczeń, a koniecznie chcemy coś kupić. Wówczas możemy wybrać się do parabanku, który udzieli nam pożyczki na swoich zasadach. Swoich zasadach, znaczy nieco innych niż zasady banków, jednak równie bezpiecznych.

Dostaniemy odpowiednio przygotowaną dla nas umowę, w której opisane zostanie co i jak pożyczamy. Na przykład, że pożyczamy trzysta złotych na miesiąc i za tą operację zapłacimy trzydzieści złotych wraz ze zwrotem pożyczonych trzystu. W umowie opisane jest, jakie będą konsekwencje, jeśli nie oddamy pieniędzy na czas. I bez obaw, nie będzie to wizyta łysych panów w czarnych skórach, którzy przyjdą po swoją należność. Parabanki udzielające nam rat bez zaświadczeń działają całkowicie legalnie i nie trzeba się ich wcale obawiać. Więc jeśli konieczne nam są pieniądze, a nie mamy innej opcji, lub po prostu chcemy dostać pożyczkę szybko i bez formalności, bez zaświadczeń i wypełniania mnóstwa dokumentów, możemy skorzystać z oferty parabanku.

Z pewnością zasady udzielania pożyczki zostaną nam jasno wyklarowane przez pracowników firmy, nie będziemy musieli obawiać się żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów czy haczyków zawartych w umowie, którą dostaniemy do przeczytania i do wglądu, zanim ją podpiszemy. Raty bez zaświadczeń są możliwe dla każdego, nawet jeżeli widnieje w BIK, ma na swoim koncie niespłacone jeszcze kredyty czy kupił samochód na raty w salonie.

Skąd najczęściej bierzemy informacje na temat tego, czy dana firma jest sprawdzona i warto jej zaufać? Oczywiście z Internetu, do którego zaglądamy zawsze, kiedy potrzebujemy się czegoś dowiedzieć, upewnić się co do naszych wiadomości i tak dalej.

Również w sieci możemy znaleźć sprawdzone pożyczki pozabankowe. Pożyczki pozabankowe, jak sama nazwa wskazuje, to taka forma kredytów, która nie wymaga wyprawy do banku. Zamiast do banku, idziemy do firmy, która udziela kredytów, ale formalnie nie jest bankiem. Nie oznacza to niczego ani złego, ani nielegalnego. Firmy tego typu, które oferują sprawdzone pożyczki pozabankowe, działają jak najbardziej legalnie. Dysponują dużymi zasobami pieniężnymi, z których udzielają pożyczek osobom, które tego potrzebują.

Oczywiście nie za darmo, ponieważ na tym polega ich biznes. Za pożyczkę zapłacimy, podobnie jak za pożyczkę w banku w formie oprocentowania lub tak zwanej opłaty manipulacyjnej. To drugie stwierdzenie oznacza, że za pożyczkę pozabankową płacimy konkretnie ustaloną kwotę: dajmy na to, pięćdziesiąt złotych za pożyczenie tysiąca na miesiąc. Więc jeśli pożyczymy dwa tysiące na miesiąc, zapłacimy sto złotych, jeśli spłacimy tę pożyczkę po dwóch miesiącach, zapłacimy dwa razy tyle, czyli dwieście złotych. Parabanki udzielają nam sprawdzonych pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń. Jakich zaświadczeń? Nie musimy dostarczać swoich wyciągów z konta czy żadnych dokumentów potwierdzających nasz status majątkowy. Nie musimy dostarczać informacji ani dokumentów na temat naszej pracy, tego gdzie pracujemy i ile zarabiamy.

Parabanki udzielając nam pożyczek, pozabankowych nie są również zainteresowane naszymi dotychczasowymi zobowiązaniami, to znaczy wziętymi wcześniej i niespłaconymi jeszcze kredytami, kredytami hipotecznymi czy sprzętami wziętymi w sklepie na raty. Firmy, które dają nam sprawdzone pożyczki, pozabankowe nie interesują się również naszym statusem w BIK, czyli Biurze Identyfikacji Kredytowej.

Potrzebujemy jedynie naszego dowodu osobistego, z którego pracownik spisze dane do umowy, oraz dzięki któremu potwierdzi naszą tożsamość.

Czy wzięcie kredytu na konto w ten sam dzień jest możliwe? Jak można to zrobić, skoro kredyty wymagają wypełniania tylu formalności i dostarczania tylu dokumentów? Tak, to jest możliwe, jeżeli skorzystamy z usług firmy, która nie jest bankiem. Takie firmy funkcjonują w naszym kraju od długiego czasu i z powodzeniem. Nie działają wbrew prawu, nie są nielegalne i nie proponują nam zabójczych oprocentowań, jak czasem niesłusznie myślimy. Jeżeli wybierzemy prawdziwą firmę, prawdziwy parabank, oprocentowanie będzie w porządku, a kredyt możemy dostać na konto w ten sam dzień. Jeśli sobie życzymy, możemy również odebrać pieniądze osobiście, dostać je do ręki i od ręki. Co znaczy od ręki? Poza tym, że kredyt dostaniemy w ten sam dzień, to wypełnianie formalności nie zajmie nam wiele czasu. Nie będziemy musieli dostarczać dziesiątek dokumentów: zaświadczenia o tym, że pracujemy i ile zarabiamy, wyciągu z konta potwierdzającego, że nie mamy zadłużeń. Nie będziemy także sprawdzani w Biurze Identyfikacji Kredytobiorców, czyli BIK-u.

Cały proces podejmowania kredytu na konto w jeden dzień wygląda bardzo prosto. Wybieramy parabank, który jest dla nas najbardziej wiarygodny i proponuje nam korzystne warunki. Po rozmowie z pracownikiem, który pyta nas ile pieniędzy, potrzebujemy i po ile, sporządzana jest umowa między firmą, parabankiem, a kredytobiorcą, czyli nami. W umowie opisane jest: ile pieniędzy pożyczamy, na jak długi czas, ile będzie nas kosztowała ta pożyczka, to znaczy ile będzie wynosiło oprocentowanie, które musimy w wyznaczonym czasie oddać wraz z pożyczonymi pieniędzmi parabankowi.

Po spisaniu umowy możemy po prostu odebrać pieniądze w firmie jeżeli jest taka możliwość, albo kredyt na nasze konto trafi jeszcze w ten sam dzień. Oczywiście jeśli mamy konto internetowe, możemy to od razu bezpośrednio sprawdzić. To doskonały sposób na pożyczkę, kiedy nam się spieszy. Zamiast czekać w kolejce w banku a później wypisywać szereg papierków, przynosić szereg zaświadczeń, warto skorzystać z usług parabanków, które proponują nam kredyt na konto w ten sam dzień, bez formalności, jedynie z dowodem osobistym, który musimy mieć przy sobie.

Źródło: Defu.

Leave a Reply